Staj İşlemleri

Staj dönemi yaklaşıyor, biyomedikal mühendisliği, Tekniker ve Lisede biyomedikal okuyan öğrenciler biyomedikal staj yerleri ile ilgili araştırmalar yapıyor. Staj zorunluluğu olan öğrencileri biyomedikal staj başvurusu yaparak kendileri için uygun firmalarda deneyim ve tecrübe kazanmak istiyor.

Bir çok öğrenci gibi biyomedikal cihaz teknolojisinde öğrenim gören öğrencilerde staj yeri bulmak konusunda oldukça zorlu bir süreç yaşıyor. Adaylar kendilerini geliştirebilmek ve sektörü yakından tanımak amacıyla iyi bir firma veya kurumda staj yapmak istiyor. Fakat birçok kişi uygun bir kurum veya kuruluş bulamıyor.

Birçok firma staj yapmak isteyen öğrenciler konusunda bizimle iletişime geçiyor ve stajyer öğrenci aradıklarını belirtiyorlar. Sayfamız stajyer arayan kurum ve staj yeri arayan öğrenciler için adeta bir köprü oluyor ve hızlıca biyomedikal staj işlemlerini hızlıca çözüme kavuşturuyor.

Eğer sizde biyomedikal staj yeri bulmakta sorun yaşıyorsanız aşağıdaki formu doldurabilir, vermiş olduğunuz bilgilerle eşleşen kurum veya firmalara başvuru yapabilmeniz için gerekli olan bilgilendirmeyi yapmak üzere sizinle iletişime geçebiliriz.

Staj başvurusu yapmak için aşağıdaki formu doldurunuz

  İkametgah ili

  KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU VE AYDINLATMA METNİ

  (1) Bu Kanunun amacı, kişisel verilerin işlenmesinde başta özel hayatın
  gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülükleri ile uyacakları usul ve esasları düzenlemektir.
  (2)Vermiş olduğunuz bilgiler ve belgeler ilgili firmalar veya kurumlar ile paylaşılabilir.
  (3) Sayfamız sadece staj yeri arayan ve stajyer öğrenci kabul eden firma veya kurumlar arasındaki bağlantıyı daha kolay kurabilmek amacı ile bu hizmeti sunmaktadır.
  (4) İlgili firma veya kurumlar ile doğrudan veya dolaylı hiçbir bağlantımız yoktur.
  (5) Stajyer öğrenci veya Kurumun yaşadığı problemler hakkında sorumluluk kişiye veya kuruma aittir.
  -Girmiş olduğum bilgileri kontrol ettim ve doğruluğunu kabul ederim.Kişisel verilerimin KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU kapsamında işlenmesini beyan ederim.

  Girmiş olduğum bilgileri ve uyarıları okudum,kontrol ettim ve doğruluğunu kabul ederim.