Kişisel Veri Ayarları

Bizimle Paylaşmış olduğunuz verilerinizin nasıl işlendiği ile ilgili bilgi almak için  Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası sayfasını incelebilirsiniz.

Kişisel Veri Ayarları sayfası ile kişisel verileriniz ile ilgili talepte bulunabilirsiniz. Daha Önce farklı kanallarla bizimle paylaşmış olduğunuz verileriniz sunucularımızda güvenle saklandı ve korundu. Aşağıdaki form ile kişisel bilgilerinizi güncellemek veya tamamen kaldırmak isteyebilirsiniz.

Unutmayın eğer kişisel verilerinizin kaldırılmasını talep ederseniz size uygun staj, iş fırsatları, program ve etkinliklerden haber alamayacaksınız.

Aşağıdaki alanda “E-Posta Aboneliğim Kaldırılsın” seçeneğini işaretlerseniz program, etkinlikler ve yeni gelişmelerden haber alamayacaksınız. fakat staj, iş fırsatları kategorisinde size mail gönderimi devam edecektir.

Aşağıdaki alanda “Kişisel Verilerim Kaldırılsın” seçeneğini işaretlerseniz size sadece program, etkinlikler ve yeni gelişmeler için mail göndereceğiz fakat size uygun staj, iş fırsatları, program ve etkinliklerden haber alamayacaksınız.

Aşağıdaki alanda “Kişisel Verilerim Kaldırılsın ve E-Posta Aboneliğim Kaldırılsın” seçeneklerini işaretlerseniz size hiçbir mail gönderilmeyecek ve verileriniz kalıcı olarak kaldırılacaktır. Eğer bu fikrinizden vazgeçerseniz tekrar iletişim formu doldurabilirsiniz.

E-posta İle Verilerinizi Güncellemek İçin Aşağıdaki Alan Doldurun

    Sizin için Uygun Seçeneğe Tıklayın: